Боділіфтинг: підтяжка будь-якої частини тіла
Яка жінка не мріє мати завжди підтягнуті стегна, сідниці, поперек, руки і ноги? Напевно, будь-яка. Сучасна пластична хірургія вирішує таку проблему методом боділіфтингу - висікаючи надлишкову шкіру з тіла.
Чому у жінок в принципі може виникнути подібна проблема? Причин безліч - і вік, який тягне за собою гормональний дисбаланс, і процес вагітності та пологів у багатьох призводить до втрати еластичності шкіри, а як наслідок - занижена жіноча самооцінка. А оскільки сучасні жінки часто не обмежені у виборі засобів, варіант пластичної операції - боділіфтингу - розглядає багато хто. Тим більше, що цей вид хірургії загалом і безпечний, і головне, ефект досить швидкий.
Перетворитися на модель буквально за один день, видаливши зайву шкіру? - Здавалося б так просто, але водночас і складно: навіщо робити боділіфтинг, якщо можна зробити ліпосакцію, процедура, яка відоміша і довела свою ефективність? Не поспішайте: боділіфтинг - не просто видалення жиру, а висічення саме зайвої шкіри. Принципова відмінність.
Хоча, боділіфтинг може бути і завершальним етапом ліпосакції, наприклад, коли після видалення великого об`єму жиру, шкіра просто звисає. Або ж може проводитися і як самостійна процедура, якщо зайвої ваги у пацієнтки немає, але є потреба лише підтягнути обвислі ділянки шкіри.
Група ризику: зважити і ретельно підготуватися
Перш ніж зважитися на боділіфтинг, обов`язково проконсультуйтеся з лікарем. До найменших дрібниць зважте всі ризики і можливі наслідки, і тверезо оцініть свій стан: річ у тім, що пацієнт, який претендує на таку операцію, має мати стабільну вагу, якщо ж Ви перебуваєте на стадії схуднення, ефект операції буде знівельовано.
Майбутнім мамам також краще не ризикувати, а подумати про боділіфтинг після пологів.
У групі ризику опинилися й ті, кому було зроблено баріатричну операцію - зменшено розмір шлунка, або, іншими словами, прискорено просування їжі шлунком і кишечником.
Обов`язково треба пам`ятати: це досить складна операція, яка триває кілька годин і тільки під наркозом. Крім того, процес реабілітації досить тривалий і суворий: кожна пацієнтка обов`язково носить спеціальну компресійну білизну, а також уникає сильних фізичних навантажень, і змушена забути про відвідування лазень, саун і соляріїв на термін до 1-3 місяців.
Найпроблемніша зона жіночих рук - від ліктя до передпліччя. Як правило, тут шкіра починає обвисати або з віком, або після різкої втрати ваги.
Що ж робити, запитаєте Ви? Як правило, хірурги пропонують пластику рук (брахіопластика або армліфтинг).
Але цей випадок особливий тим, що до пластичної операції фахівці рекомендують звертатися тільки через брак альтернативного методу вирішення проблеми. Чому? Після операції залишається відносно великий рубець від ліктя до ділянки пахвової западини.
Тим же пацієнткам, які пережили мастектомію (тобто у них видалено молочну залозу) або операцію на лімфовузлах у пахвовій ділянці, така процедура може бути протипоказана або потрібна буде спеціальна підготовка.
Операція з пластики верхньої частини рук зазвичай триває близько двох годин. Під час маніпуляції видаляють надлишки жирової тканини, а потім січуть зайву шкіру. На місце операції накладають бандаж, який пацієнтки носять протягом 7-10 днів.