Ліпосакція

У кожної людини є проблемні місця, з якими можна і потрібно боротися різноманітними способами. Але буває й так, що жирові відкладення, або локальний гіперадипоз, на певній ділянці тіла або обличчя «не піддаються» фізичним вправам або дієтам. У таких випадках хірурги рекомендують вдатися до ліпосакції. Ця операція дає змогу моделювати контури людського тіла, створюючи новий силует і позбавляючи проблемних зон.
Повірте, після роботи професійного хірурга нашої клініки, ви зможете побачити неймовірний результат.

Давайте для початку розберемося, які можуть бути проблемні місця і кому рекомендована ліпосакція. Жінки найчастіше скаржаться на жирові відкладення в районі живота, на боках, талії та стегнах, проблемними місцями також бувають - сідниці, передпліччя, зона «галіфе», спина, коліна та ікри. У чоловіків зайвий жир найчастіше локалізується на спині, талії, животі, сідницях, а також на грудях і шиї.

Насамперед, звертаючись до лікаря, варто розуміти, що ліпосакція дає змогу ефективно прибрати жир у необхідних ділянках і забезпечує помітний та стійкий результат, але вона не є способом схуднення. Ліпосакція не дає змоги прибрати дуже велику кількість жирових відкладень і не є методом лікування ожиріння.

 

Варто враховувати, що для проведення маніпуляції людині потрібно мати хороший загальний стан здоров`я, а також ознайомитися з протипоказаннями. Насамперед, це хронічні захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет, гострі інфекційні захворювання. Звичайно ж, точні рекомендації - підходить чи не підходить вам операція - може дати тільки лікар на консультації. 

Розгорнути все

Різновиди операцій:

Один із найпоширеніших методів. Під час проведення маніпуляції через розрізи на шкірі завдовжки 0,5-1 см у підшкірну клітковину вводять канюлю, а інший її кінець через гнучкий шланг приєднують до вакуумного апарата. Таким чином, негативний тиск у канюлі забезпечує механічне руйнування й одночасне видалення жирових тканин технікою поступальних рухів канюлі під шкірою.

Це найпоширеніша і найбезпечніша методика. Від інших її вигідно відрізняють кілька моментів. Насамперед, під час тюмісцентної ліпосакції в підшкірно-жирову клітковину в місці операції вводять спеціальний тюмісцентний розчин (звідки, власне, і назва методики) або розчин Кляйна. Це дає змогу хірургу проводити процедуру більш тонкими конюлями, практично безкровно, що зменшує утворення синців і набряків після операції та значно скорочує період реабілітації.

 

Крім того, цю операцію можливо виконати під місцевою анестезією.

 

Відновлювальний період після такої ліпосакції досить короткий - повернутися до звичної активності можна через 4-5 днів. 

Назва методу - невипадкова, під час цієї операції хірург виступає в ролі справжнього скульптора, який створює ідеальні контури тіла. Це, дійсно, унікальний метод, що дає змогу досягти приголомшливих результатів.
Під час операції пластичний хірург відтворює правильні пропорції фігури шляхом відкачування зайвої жирової тканини. У деяких випадках проводиться трансплантація, або переміщення в ті частини тіла, де потрібне збільшення об`єму.

Варто знати, що перед операцією пацієнту необхідна комплексна діагностика, спрямована на виявлення причин надмірної ваги, визначення ступеня порушення жирового об`єму і гормонального статусу.

Говорячи про проблемні зони, варто зауважити, що саме жирові відкладення на стегнах найчастіше приводять жінок до пластичних хірургів. Перед операцією досвідчений хірург нашої клініки точно визначить проблемну зону і скаже, чи можливо досягти бажаного результату за допомогою однієї операції, чи потрібно кілька.

Перше місце за скаргами на зону стегон займає зовнішня поверхня (так звана зона «галіфе»). У цій зоні жирова тканина накопичується на досить плоскій поверхні, яку утворюють м`язи стегна. Для того, щоб досягти бажаного результату і набути стрункості, існує кілька варіантів операцій. Який саме вам підходить - визначить хірург.

Внутрішня поверхня стегон (умовно ділиться на дві зони: верхня ближче до пахової складки, нижня ближче до колін) - «легша» зона для ліпосакції. Жир у цій частині стегон містить мало волокнистих тканин, тому його досить легко видаляти, але так само легко прибрати більше, ніж належить, тому в цих зонах повинен працювати тільки кваліфікований хірург з достатнім досвідом виконання ліпосакції. Як правило, жирові відкладення в цих зонах прибирають у процесі однієї операції.

Але існує й інша проблема, дуже важливо, щоб після операції шкіра «підлаштувалася» під нові об`єми. Звичайно ж, що молодша й еластичніша шкіра, то краще їй це вдається.  

Пацієнтам старшого віку, за вираженої в`ялості шкірних покривів у цій ділянці, крім ліпосакції, може знадобитися операція з висічення надлишків і підтяжки шкіри.

Фланки - це жирові складки, які нависають над зоною «галіфе» і сідницями на рівні таза. Який метод операції підходить у вашому випадку - визначить хірург, але варто зауважити, що найчастіше роблять ліпосакцію обох цих зон одночасно, адже зона «галіфе» і фланги розміщені поруч, і для видалення жиру з цих ділянок можна зробити один загальний прокол. Це одна з найпростіших операцій і ефект після неї помітний майже відразу.

Часом надлишкові жирові відкладення можуть бути в ділянці колінних суглобів і від них не допомагають спортивні вправи або дієти. Річ у тім, що найчастіше ця особливість «передається» жінці у спадок, а позбутися їх допоможе тільки пластична хірургія. Після операції пацієнтка отримає більш витончені коліна, а ноги здаватимуться набагато стрункішими.
 
Під час операції в зоні коліна виконуються невеликі надрізи, в них вводиться канюля, через яку відсмоктується жир.  Подібна маніпуляція вимагає від хірурга підвищеної майстерності. Області суглобів вважаються досить складною зоною для проведення корекції, а крім того, в цій ділянці багато кровоносних судин, які можна травмувати. 

Така операція потрібна пацієнтам, у яких непропорційно важкі або широкі гомілки, обсяг яких обумовлений надлишком жирової клітковини. Подібна операція є найскладнішою в розділі ліпосакції, що зумовлено високою динамічною активністю цієї ділянки і великою кількістю в цій ділянці складних переплетень м`язово-фасціальних і судинних утворень.

Ліпсакцію тут виконують тільки довгими тонкими канюлями на малому розрідженні з особливою ретельністю й обережністю, і її мають виконувати тільки досвідчені хірурги.
 

Здавалося б, не існує дівчини, яка не мріє про осину талію, сучасна пластична хірургія може наблизити до цієї мрії. Існує кілька методів позбавлення від жирової тканини в області талії. Хірурги нашої клініки визначать, який з них підходить саме вам.

Відкладення жиру на спині і некрасиві складки неможливо прибрати за допомогою фізичного навантаження або дієт. Повернути ідеальний контур допоможе тільки пластична хірургія.

Спочатку хірург повинен визначити, в якій зоні у вас відкладення. Прийнято ділити спину на такі зони: дві верхні, які розташовуються над лопатками, і дві нижні поперекові зони, окремо виділяють горбик над лопатками в ділянці сьомого шийного хребця, де в деяких людей скупчується жир досить щільної консистенції. Іноді після такої операції необхідно зробити підтяжку шкіри в зоні втручання. 

До подібної операції часто, спрямованої на відкачування жирової маси з передньої черевної стінки, звертаються однаково часто як жінки, так і чоловіки. Адже про плоский і красивий живіт мріють усі. Але варто зауважити, що не всім рекомендується ліпосакція. Вона рекомендована тільки тим, у кого є виражений підшкірно-жировий прошарок. А ось якщо живіт кулястий, так званий "пивний" живіт, то така операція протипоказана, оскільки в цьому разі округлу форму живіт має не від надлишку жиру, а через розтягування м`язів черевної стінки та надлишку внутрішньочеревного жиру і заочеревинної жирової клітковини.
У деяких випадках ліпосакція може поєднуватися з абдоменопластикою. 

Доглянуті і акуратні руки завжди привертають увагу і викликають прихильність до себе. Але часом від природи або з якоїсь іншої причини, людина не може похвалитися ідеальними їхніми пропорціями. У цьому разі варто звернутися до пластичного хірурга.

На руках жирові відкладення зазвичай формуються на зовнішній і задній поверхнях від ліктьового згину до пахвової ділянки. Сучасна пластична хірургія вирішує ці проблеми.

Додамо лише, що ліпосакція протипоказана пацієнтам з надлишком шкіри в цій зоні або слабким тонусом шкіри. У такому разі може врятувати хірургічна підтяжка рук - брахіопластика. 
Translated with DeepL.com (free version)

Фото результатів процедур

До Ліпосакція
Після Ліпосакція
До Ліпосакція
Після Ліпосакція
До Ліпосакція
Після Ліпосакція
До Ліпосакція
Після Ліпосакція
До Ліпосакція
Після Ліпосакція
До Ліпосакція обличчя
Після Ліпосакція обличчя
До Ліпосакція живота
Після Ліпосакція живота
До Ліпосакція живота
Після Ліпосакція живота

Україна, 03035, м. Київ, вул. Кудряшова, 20б

(комплекс "Пори року", вежа "Осінь")

(095) 654-03-03, (044) 520-19-19 ( -17, -24, - 27)