Ліпопластика

Більшість людей не задоволені своїм тілом, звісно ж, з багатьма недоліками фігури можна боротися дієтами або спортом, але багато з проблем може вирішити тільки пластична хірургія.

Хірурга часто можна порівняти зі скульптором, який створює ідеальні пропорції, тонко працює з матеріалом і отримує очікуваний результат. Найбільше подібна метафора підходить, коли майстер приступає до ліпопластики тіла.

Ліпопластика складається з декількох етапів:
1. ліпосакція, тобто забір жирових клітин з певної ділянки тіла, де їх надлишок;
2. виділення життєздатних жирових клітин і очищення їх від непотрібних домішок;
3. введення клітин у потрібні ділянки, або власне ліпоскульптура;

Ліпопластика дає змогу сформувати бажані контури тіла шляхом переміщення обсягів жирових клітин.

Така пластика підходить тим, у кого є «резервні» запаси жирової тканини в області стегон і на животі. По суті, ліпопластика допомагає позбутися небажаних жирових відкладень у тих місцях, де їх у надлишку, але також може додати об`єму там, де він потрібен. Виходить, що ліпопластика в прямому сенсі слова «ліпить» нові, досконаліші форми тіла, вирішуючи відразу дві проблеми.

Пересадка жирової клітковини

Жирові відкладення на тілі - можуть приносити не тільки розлади, а й користь. Не варто дивуватися, адже те, що для вас - зайві проблеми, для хірурга - робочий матеріал. Зараз ідеться про власну жирову клітковину. Вона якнайкраще відповідає потребам естетичної хірургії та дає змогу реконструювати потрібні ділянки тіла й обличчя.

Перш за все, цей матеріал використовується в програмах з омолодження. Не секрет, що з віком середня частина обличчя у багатьох людей втрачає об`єм жирового прошарку під шкірою і потребує підтримки об`єму. У таких пацієнтів пересадка жирової тканини дає чудові результати. Крім того, пересадку жирової тканини використовують для омолодження контурів обличчя, вилиць або для корекції губ і складок. І, звісно, існує окрема сфера пластичної хірургії, де застосовується жирова клітковина, - це заповнення обсягів жирової тканини в ділянці сідниць і грудей.

Звісно ж, дізнавшись про настільки чудодійне застосування жиру в пластичній хірургії, виникає логічне запитання: якщо жирова клітковина така корисна, то чи не зашкодить її вилучення здоров`ю людини? Відповідь проста. Аутожиру в людському організмі більш ніж достатньо, а при виконанні маніпуляції здійснюється забір жиру в об`ємі 200-300 мл - вилучення такої кількості не може нашкодити організму.

Плюси пересадки жирової клітковини

Найголовніша перевага аутожиру - у високому вмісті стовбурових клітин, які чудово впливають на якість шкіри і надають омолоджувальний ефект. А пластичність жирової клітковини дає змогу виконати будь-яку маніпуляцію із заповнення об`єму, сформувати новий контур грудей, сідниць, гомілок, обличчя та інших частин тіла.

Важливо також, що операція з пересадки жирової клітковини вважається нескладною і в більшості випадків її можна виконати під місцевою анестезією, а пересаджена клітковина добре приживається.

Крім того, такі пересадки не можуть викликати алергії або відторгнення, адже для операції використовується власна жирова клітковина пацієнта.

Розгорнути все

Різновиди операцій:

Ліпомоделювання - маніпуляція, яка усуває косметичні та естетичні дефекти тіла за допомогою використання власних жирових тканин. Варто зауважити, що ліпомоделювання визнано одним із найперспективніших напрямів у пластичній хірургії та постійно розвивається.

Ліпомоделювання рекомендується, якщо у пацієнта є порушені контури тіла або потрібне заміщення дефектів тканин (проблеми, які виникають після травм, операцій). Крім того, подібна операція може виправити неправильний або неестетичний рельєф живота, стегон, сідниць, талії, підборіддя, середньої частини обличчя, а також використовується для корекції у разі викривлення ніг.

При цьому важливо, щоб аспіраційна жирова тканина залишилася життєздатною, оскільки вона має бути перенесена в іншу зону тіла.

Після операції на задіяні ділянки наклеюють спеціальний фіксувальний пластир, що перешкоджає зміщенню жирової тканини під шкірою і розвитку набряклості. Під час реабілітаційного періоду необхідно носити спеціальну компресійну білизну.
Варто знати, що ефект після проведеної операції буде видно не одразу, а за два-три місяці, після того, як зійдуть післяопераційні набряки і завершиться процес відновлення в травмованих тканинах. Остаточний результат корекції контурів тіла можна побачити не раніше, ніж через півроку. 

Хто ж не мріє про ноги, як кажуть у народі, від вух? Певно, у кожної жінки хоч раз з`являлося подібне бажання, втім, багатьом хотілося б просто позбутися кривизни ніжок і додати їм витонченості.

За допомогою ліпопластики гомілок досвідчені хірурги нашої клініки зможуть створити нову лінію силуету ніг, скорегувати їхню форму і кривизну, прибрати надлишки жиру або навпаки додати його за потреби. Кілька маніпуляцій досвідченими руками і пацієнтка побачить свої ноги стрункими і навіть подовженими (безумовно, це тільки візуальний ефект, але жінки знають, як багато він означає).
Не варто турбуватися про шрами після ліпопластики. Під час операції розрізи роблять у ділянці підколінної ямки, і після загоєння рубець практично непомітний.  

Не будемо приховувати, що округла форма сідниць завжди вважалася привабливою, але зараз її можна назвати навіть модною. Округлі й одночасно з цим підтягнуті сідниці, такі ще називають «бразильськими», - межа мрій не тільки прихильниць Дженніфер Лопез.

На жаль, похвалитися такою красою, отриманою в дар від природи, може далеко не кожна дівчина і жінка. Власний «вигляд ззаду» частіше не влаштовує, а багатьох скоріше засмучує, ніж радує. Безумовно, можна пробувати різноманітні дієти або вправи, але тільки пластика гарантує результат.

Сучасні методи корекції дають змогу надати сідницям красивої форми і «обдурити» природу. Важливо, що під час ліпопластики використовуються не імплантати, а власна жирова тканина. У такому разі неможлива алергічна реакція або відторгнення.

Кому ж підходить така операція? Перш за все, тим, у кого від природи сідниці маленькі, плоскі. Також до подібної операції звертаються і в разі, коли сідниці змінили форму внаслідок різкої втрати ваги або через вікові зміни. 

У народі кажуть, що «шрами прикрашають чоловіка», але ось жінці вони точно не личать, втім, часом і «чоловічі» шрами мають неестетичний вигляд, а іноді навіть спричиняють функціональні порушення, обмежуючи рухливість суглобів. Йдеться про втягнуті деформуючі рубці.

На щастя, досягнення науки і, насамперед, методи ліпопластики сьогодні дають змогу зробити такий рубець практично непомітним. Але з походом у професійну клініку краще не затягувати, адже що «старшим» стає рубець, то складніше його позбутися.

Варто зауважити, що косметичний ефект після проведення ліпопластики важко передбачити. Адже в цьому випадку результат залежить не тільки від майстерності пластичного хірурга, а й від індивідуальних особливостей організму. Одне можна сказати точно - після проведення корекції втягнутий рубець матиме набагато кращий вигляд, ніж до проведення процедури.

Фото результатів процедур

До Ринопластика 4
Після Ринопластика 4
До Контурна пластика (Фейсліфт)
Після Контурна пластика (Фейсліфт)

Україна, 03035, м. Київ, вул. Кудряшова, 20б

(комплекс "Пори року", вежа "Осінь")

(095) 654-03-03, (044) 520-19-19 ( -17, -24, - 27)