Збільшення грудей - чи не найпоширеніша пластична операція. Утім, це не дивно. Попри еволюцію, мабуть, на якомусь рівні свідомості в нас залишилися твердження про те, що більші груди, які в давнину були символом родючості, більше приваблюють чоловіків і роблять жінку впевненою в собі.
Чого тільки не випробували жінки в гонитві за ідеалом. На шляху до досконалості дівчата випробовують різноманітні народні засоби, цікавляться всілякими фізичними вправами і навіть купують спеціальні тренажери! Але, як не крути, дієва в цьому тільки пластична хірургія.
Безумовно, багато жінок наважуються на подібну операцію через бажання більше подобатися чоловікам або в боротьбі з власними комплексами, але необхідно визнати, що операція на молочних залозах - потреба, спричинена не потягом до ідеалу, а реальними проблемами - набутими або вродженими.
Показання та протипоказання
Розглянемо основні показання для подібної операції, які напевно допоможуть вам визначитися з необхідністю хірургічного втручання. Найчастіше операцію на грудях рекомендують у разі вроджених гіпоплазії або аплазії. Також, не секрет, що у більшості жінок груди асиметричні, просто у когось ця різниця практично не помітна, а в інших - більш відчутна. У таких випадках рекомендується операція, під час якої підбираються імпланти різного розміру. Реконструкція грудей також необхідна в разі видалення молочної залози внаслідок пухлини.
Часто до хірургів звертаються і після того, як груди втрачають свою форму і красу внаслідок вікових змін, після народження дитини або годування грудьми, а також після різкої втрати ваги. Якщо зміни значні, то крім використання імплантів, проводять і підтяжку грудей.
Перед тим, як зважитися на подібну операцію, слід знати, що існують і протипоказання, наприклад, хвороби, які заважають ранам гоїтися або проблеми з імунним фоном. Але тільки консультація з досвідченим хірургом допоможе вам визначитися з операцією, зваживши всі за і проти.
Імпланти
Звичайно ж, перед операцією вас зацікавить сам імплант - з чого він зроблений і що собою являє. Хірурги нашої клініки дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять, під час консультації, а також підберуть той вид імпланта, який підходить саме вам, з огляду на всі ваші особливості та потреби. Імпланти можуть бути груглі та краплеподібні (анатомічні). Але варто знати, що всі імпланти мають силіконову оболонку, а ось наповнення може бути різним - фізіологічний розчин, гідрогель або силікон. Варто зауважити, силіконовий наповнювач користується найбільшою популярністю, адже такі імпланти і на вигляд, і на дотик - більш природні. А це, погодьтеся, дієвий аргумент для будь-якої жінки.
Основні страхи перед операцією
Не будемо приховувати, що краса і чутливість грудей для жінки відіграє важливу роль, тому й виникають різноманітні страхи під час думок про пластичну операцію. Наважуючись на подібну пластику, дівчата переживають і в кожної виникають свої запитання чи побоювання. Повірте, ніхто не розуміє дівчину так, як пластичний хірург. Під час консультації ви можете поставити будь-яке запитання лікарю, який обов`язково розвіє ваші страхи і знайде оптимальне рішення проблеми. Але поки ми розповімо тільки про найпоширеніші страхи.
Багато жінок хвилюються, що операція на грудях не дасть їм змоги годувати грудьми. Це неправда! Наявність імплантів ніяк не впливає на вигодовування грудьми, а молоко ніколи не буде містити силікон, чого бояться багато матусь.
Також не треба боятися дискомфорту. Варто розуміти, що відразу після операції у вас можуть бути різні відчуття, зокрема й зниження чутливості соска. Однак через кілька тижнів тіло перестане сприймати імплант, як стороннє тіло.
Ще один страх - рубці. Звісно ж, не хочеться, щоб шрами псували красу грудей, до якої ви прагнули. Варто знати, що через півроку шви стають непомітними, але якщо навіть такими вони вас не влаштують - існують різноманітні косметологічні методи, здатні їх виправити.
Розглянемо основні види операцій.