Підтяжка середньої зони обличчя - це прогресивний спосіб омолодження, результатом якого є свіжість, привабливість і підтягнутість. Цей вид пластики допоможе вам впоратися з низкою вікових проблем:
- появою малярних мішків у ділянці вилиць;
- скупчення жирової тканини під очима;
- яскраво виражена рельєфність слізної борозни, межі між нижньою повікою і щокою;
- збільшення висоти нижньої повіки;нависання носогубної складки.
Підтяжка SOOF, один з видів пластики середньої зони обличчя, - це ідеальний варіант для тих пацієнтів, у яких вже помітно виражені вікові зміни навколо очей і на вилицях. Крім того, якщо ви залишилися незадоволені результатами блефаропластики, в процесі якої видаляють жирову клітковину під очима, підтяжка SOOF може легко впоратися з цією проблемою.
Основне завдання підтяжки SOOF (Suborbicularis Oculi Fat Lift) - повторне розміщення жирової тканини в ділянку під очима, що потягне за собою значне поліпшення вигляду носослізної борозни й усунення ефекту «запалого» погляду.
У чому суть операції?
У процесі підтяжки SOOF фахівець проводить процедуру так званої жирозберігаючої блефаропластики. Чи знайома вам проблема «запалої» нижньої повіки, що з`явилася в результаті блефаропластики, яка їй передувала? Цей ефект виникає внаслідок дефіциту м`яких тканин і «оголення» кісткового краю орбіти в ділянці нижньої повіки. Жирозберігаюча блефаропластика зберігає жировий прошарок і розподіляє його по нижньому краю орбіти, прикриваючи рівномірним шаром кісткову тканину. Таким чином, формується рівна, гладка, естетично приваблива підочноямкова область.
Як проходить підтяжка SOOF?
Підтяжка середньої зони обличчя методом жирозберігаючої блефаропластики проходить під наркозом і триває близько 1,5 - 2 годин. Хірург робить невеликий надріз по краю нижньої повіки, в області війкового ряду. Внутрішньоорбітальний жир опускається за край орбіти і рівномірно розподіляється для заповнення проблемної зони слізної борозни. Після цього SOOF фіксується до окістя виличної кістки і краю орбіти швами.
Мішки під очима: причини виникнення
Мішки під очима і на вилицях, набряклість середньої зони обличчя - досить часта проблема, з якою стикаються наші пацієнти. Причинами цих явищ можуть бути захворювання нирок або ендокринної системи, але що робити в тому разі, якщо ви - здорова людина? Як усунути цей неприємний естетичний недолік?
Мішки в ділянці нижньої повіки і вилиць - це наслідки скупчення і розслаблення строми жирової клітковини, яка має властивість затримувати і накопичувати рідину.
Як видалити мішки під очима?
Жирозберігаюча блефаропластика в цьому разі безсила і навіть може призвести до негативних наслідків (посилення набряку і деформації нижньої повіки). Фахівці нашої клініки усувають цю проблему за допомогою ендоскопічної пластики середньої зони обличчя - шляхом переміщення тканин у ділянці вилиць і щік. За допомогою ендоскопічних інструментів фахівець відшаровує тканини в середній зоні обличчя і фіксує їх біля зовнішнього кута ока, формує правильну очну щілину, усуває дрібні зморшки (за допомогою видалення зайвого шкірного покриву).
Хід виконання цієї процедури суворо індивідуальний, оскільки залежить від анатомічних особливостей будови обличчя пацієнта.
Хірургічну корекцію малярних мішків рекомендується виконувати в комплексі з такими методами пластики обличчя, як нитковий ліфтинг або підтяжка чола.
Що чекає на вас після операції?
Після проведення операції на внутрішньошкірний шов накладається пов`язка, яку можна буде зняти вже через добу після операції. Перші 3-4 дні ви будете спостерігати невеликі набряки і гематоми. Можливі незначні больові відчуття. Для мінімізації цих ефектів намагайтеся, щоб голова завжди перебувала в піднесеному положенні, робіть компреси за допомогою кубиків льоду. Повноцінним ефектом від проведеної операції ви зможете насолодитися після закінчення 2 місяців.
Кому протипоказана підтяжка середньої зони обличчя?
Вам слід утриматися від проведення пластики в тому разі, якщо ви страждаєте від підвищеного артеріального тиску, захворювань серцево-судинної системи або щитовидної залози, цукрового діабету, інфекційних та онкологічних захворювань, важких захворювань органів і систем; якщо у вас є проблеми зі згортанням крові.