Жіноче обличчя давно визнано візитною карткою кожної з нас, на яку, звісно ж, звертають увагу - і наші близькі, і колеги, і прості співрозмовники, і навіть випадкові перехожі. Знаючи це, хіба знайдеться жінка, яка не бажає мати підтягнуте, доглянуте і молоде обличчя? І щоб бути молодою і красивою в будь-якому віці, сучасні дівчата вже з юності починають процедури з догляду за шкірою обличчя, прислухаючись до абсолютно різних рекомендацій і користуючись найрізноманітнішими косметичними засобами. А як бути в разі, якщо просто догляд уже неефективний? На допомогу приходить пластична хірургія, а точніше її спеціальний напрям - контурна пластика.
Усі процедури, які мають відношення до контурної пластики, сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду й тонусу шкіри, коригують контури й овал підборіддя, вилиць і щік, а також допомагають повернути втрачений об`єм, заповнивши складки й зморшки, і зробивши губи повнішими й чіткішими, а також допомагають розгладити лоб і навіть виправити помітну асиметрію обличчя.
Контурна пластика має кілька методик, кожна з яких дає результат у тій чи іншій зоні та має свої переваги й недоліки. Розглянемо основні з них.
Найбільш затребуваною процедурою контурної пластики є ін`єкція наповнювачів, або так звані філери. Вони можуть бути синтетичного або природного походження, а використовують їх для позбавлення вікових зморшок або інших складок, що виникають на шкірі, а також для надання об`єму в потрібних місцях.
Такі ін`єкції дуже популярні, тому що дають прекрасний результат. Крім того, у них є одна чудова перевага порівняно з іншими процедурами - відсутність хірургічного втручання.
Як зробити правильний вибір?
Загалом шкірних наповнювачів у пластичній хірургії існує багато, і щоб зробити оптимальний вибір, обов`язково зверніться до лікаря. Лікарі нашої клініки не відмовлять у допомозі та детально розкажуть про властивості кожного з них.
Для довідки: всі наповнювачі або філери розрізняють за складом і принципом дії. Насамперед під час вибору наповнювача необхідно врахувати біологічну сумісність із тканинами людського організму: філер не повинен викликати алергічних реакцій і має фіксуватися в потрібному місці, а не поширюватися на інші тканини в організмі.