Мезоролер - являє собою обертовий барабан з найтоншими неполими голками рівної довжини, які перебувають на однаковій відстані одна від одної. Пристрій забезпечує рівномірне введення в дерму мезотерапевтичного коктейлю. Крім того, проколи шкіри голками мезоролера сприяють індукції еластину і колагену та побудові нових молодих клітин шкіри. У результаті процедури підвищується щільність шкіри, що сприяє швидшому її оновленню. Крово- і лімфообіг стає інтенсивнішим, що покращує склад міжклітинної матриці.
Метод безпечний і простий, ризик розвитку ускладнень відсутній. Процедура злегка болюча, у разі підвищеної чутливості за пів години до процедури шкіру обробляють спеціальним анестезувальним кремом.
Вибір коктейлю і процедура з мезоролером залежить від професійного розуміння лікарем анатомії, гістології, патфізіології та бажань пацієнта. Усі використовувані коктейлі спрямовані на те саме, що й самі процедури мезотерапії, а їхній вибір залежить від особливостей проблеми, з якою звернувся пацієнт.
Різновиди коктейлів:
a) botox light (bonta 568)
b) Індивідуальний коктейль
c) Мезоліфтинг (DM-Lift)
d) Мезоліфтинг + пружність (Silorgamine)
e) Репарація (Reparestime)
Показання:
Ефективність застосування мезоролера помітна під час лікування рубців, вугрової висипки, зморщок, розтяжок і целюліту, гіперпігментації, у разі зниження еластичності й тонусу шкіри. Метод також ефективно використовується для стимуляції росту волосся на голові.
Область застосування:
Процедура може проводитися практично на будь-якій ділянці шкіри обличчя і тіла.
Курс:
Застосовувати мезоролер можна не частіше ніж 1 раз на тиждень. Повний курс складається з 6-10 процедур. Повторний курс можна пройти через півроку.
Коли проводити:
Процедуру можна проводити в будь-яку пору року. Протипоказаннями до процедури є хвороби шкіри в стадії загострення, вірусні та бактеріальні інфекції шкіри, алергія на метал, індивідуальна непереносимість компонентів препарату, вагітність, лактація.